YÖNETİM KURULU MESAJI


Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

1995 yılından itibaren bugüne farklılıklar yaratma hedefi doğrultusunda özgün, dinamik ve yaratıcı projelerle geldik. Bu hedefler doğrultusunda verdiğimiz inşaat, güvenlik, yönetim ve turizm hizmetlerini Mari Grup çatısı altında topladık.

Mari Yapı olarak inşaat sektöründe gelişen son teknolojileri, teknikleri ve malzemeleri kullanarak deprem kuşağında olan ülkemizde ve İstanbul’da depreme dayanıklı binalar yapmayı hedefliyoruz. Dünya’da gelişen ve gelişmekte olan ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de siyasal, sosyal, ekonomik alanlarda değişim-dönüşüm süreci etkisini hissettirmektedir. Bizler de İstanbul’un değişim sürecinde kentsel dönüşüm faaliyetlerimizle kalıcı, faydalı ve sağlam bir şekilde projelerimizi geliştirmekteyiz.

Hayata geçirdiğimiz projelerin insan hayatının sorumluluğunu taşıdığı bilinciyle vermiş olduğumuz sözlerin arkasında durarak istikrarlı bir yükselişle hizmet verdiğimiz alanlarda üstün başarı göstermeyi hedefliyoruz. Mari Grup olarak çıktığımız bu yolda inanıyorum ki sizlerden aldığımız güçle faaliyet gösterdiğimiz her alanda ilk akla gelen kurumsal şirketlerden biri olmak için planlı, prensipli bir şekilde çalışmaya devam ederek bulunduğu bölgeye değer katan, ülkesinin ve milletinin nezdinde değerli bir kurum olmaya devam edeceğiz.

Hayata geçirdiğimiz projelerde bizlere güvenen müşterilerimize, tüm çalışma arkadaşlarımıza şahsım ve Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu Başkanı
EROL ALTAN

Yeni Kağıthane’nin mimarı Mari Yapı; 4401 Rezidans, Mihenk Rezidans ve Mari Rezidans projeleriyle şehrin merkezine yeni bir yüz kazandırdı. Kentsel dönüşümü, ulaşılabilir lüks kavramıyla buluşturan Mari Yapı, gelecek planlarıyla herkesi bir konut sahibi yapmayı hedefliyor. Türkiye emlak ve inşaat sektörünü canlandırarak, ekonomiye değer katan Mari Yapı, Kağıthane yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

Talatpaşa Mh. Uçankuş Sk. B Blok No:2/1/1
4401 Rezidance
34400 Kağıthane / İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 9 344
Telefon: +90 (212) 210 93 44
Faks: +90 (212) 320 93 43
Gsm: +90 (530) 387 08 08
Satış Gsm: +90 (530) 265 15 58